

Сайт вчителя біології Фіщук Т.М.

Шановні колеги! Вітаю ВАС на своєму сайті.
Щиро бажаю міцного здоров'я, щастя, оптимізму, родинного затишку та здійснення найзаповітніших бажань!
Даний сайт дозволить систематизувати набутий досвід, узагальнити результати самоосвіти, поділитися результатами своєї праці з колегами-педагогам.


02.02.21 відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь
У НВК№1 з 02.02. -05.02.21 були проведені ряд заходів вчителями біології та географії
З нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь, НВК№1 Покровської міської ради долучилися до інформаційно-освітньої кампанії, направленої на підвищення обізнаності населення у питанні збереження водно-болотних угідь області.
Цьогорічне гасло - Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні!
За даними Секретаріату Рамсарської конвенції, водно-болотні угіддя - найцінніша екосистема, ресурси якої людство використовує для задоволення питних потреб і ведення сільського господарства, риболовлі і аквакультури. Для майбутнього планети ми маємо усвідомити важливість припинення руйнування і почати відновлювати водно-болотні екосистеми, берегти джерела прісної води та ощадливо її використовувати.
Щороку до інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь Секретаріат Рамсарської конвенції готує низку освітніх матеріалів https://www.worldwetlandsday.org/
Міндовкілля підготувало інформаційні матеріали в українському перекладі:
https://drive.google.com/drive/folders/1nlsDBhzrfrNTgzLf3VSWNzecTIcdi9uN?usp=sharing
Учні 11 А класу провели семінар-практикум
"Збережіть болото - унікальну екосистему"
вчитель біології Фіщук Т.М.
Екологічний квест
учні 7-9 класів
керівники: вчителі географії Висогорець Л.В., Макєєва І.А.,
вчитель біології Паніна І.А.
Виступ екологічної бригади
Керівник: вчитель географії Висогорець Л.В.

День лісів
19.03.21

День Землі 22.04.21
Екологічний урок провели вчителі географії Макєєва І.А. та Висогорець Л.В.



Міська та обласна природоохоронна акція "Проліска" 02.04.21
Керівник, вчитель біології Фіщук Т.М.
Переможці обласного конкурсу "Проліска"
учениці 5а класу
Півник Марія -ІІ м.
Король Софія - ІІІ м.
Доценко Ганна- ІІІ м.
Екологічна гра
" Ми люди поки є природа"
28.05.21 10а,б класи
Інтегрований захід біологія+географія
кер. вчитель географії Висогорець Л.В. і вчитель біології Фіщук Т.М.
Ми звикли легко дізнаватися про зміну погоди, можливі грози, дощі чи снігопади – потрібно лише взяти ґаджет і проглянути прогноз погоди. Та щоб ці два-три рядки інформації з’явились на екрані вашого смартфону, цілі масиви даних з космосу та Землі пройшли довгий шлях кодувань, обчислень та обробки нашими метеорологами. Аби відкрити всі таємниці роботи метеорологічних станцій дітей пришкільного табору" Веселка" здобувачи освіти 10-Б класу Гречко Д. Лях О. Рафіков Р.Безсонова А. запросили на екскурсію до нашої шкільної навчальної метеорологічної станції під керівництвом вчителя географії Висогорець Л.В. Діти ознайомились з роботою працівників станції та дізнались багато нового про методи і прийоми спостереження за погодою. Екскурсія була дуже цікава і повчальна. Учні розповіли про прилади ,їх функцію та свою роботу. Із великою цікавістю діти слухали, ставили різноманітні запитання. Дякуємо за цікаву розповідь. Керівник: вчитель географії Висогорець Л.В.
Екологічними стежками рідної України
Подорож з 21.06.-26.06.21 до с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області
Турнір юних хіміків імені В.В.Скопенка
м. Київ
В лабораторіях хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка розкладають малахіт, випалюють аметист і розпізнають алмази на турнірі юних хіміків імені В.В.Скопенка, що проводиться під патронатом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України і Союзу хіміків України. Насичена програма, цікаві лекції для учнів і майстер-клас для педагогів і, звичайно, яскраві досліди! Глибинне розуміння причин виникнення дефектів, центрів кольору і ролі хромофорів тепер у учнів на озброєнні, а навички розпізнавання справжні алмази, цитрини і флюорити можуть стати в нагоді всім.



